niedziela, 29 grudnia 2013

Już po

Przepraszam, że trochę tu nie zaglądałam, ale szczerze powiedziawszy nie było kiedy....Miałam sporo indywidualnych zamówień, do tego doszły jeszcze inne sprawy i nawet nie było kiedy nadrobić zaległości. Mam nadzieję, ze czas świąt był dla Was magiczny... My wreszcie mogliśmy się nacieszyć byciem we trójkę, zresztą nadal celebrujemy czas wolny i odwiedzamy bliższych i dalszych (mam nadzieję, że mała nie przyzwyczai się zbytnio do codziennych wizyt, odwiedzin i faktu, że mama i tata są przez cały czas w domu;) A tak poza tym to ciągle się wzruszam i cieszę, cieszę chwilą!
No dobra, a teraz bardziej na temat... Ostatni czas i zamówienia biżuterii z modeliny sprawiły, że narasta we mnie chęć spróbowania innych technik jej wyrobu. Dlatego czekam z niecierpliwością na zamówienie z jednego sklepu z koralikami -  aby móc spróbować sutaszu;) A wszystko przez tematykę ślubną - obiecuję, że będę się w tej kwestii doskonalić;))) Modelina także będzie obecna na blogu, bo z tego uzależnienia zwyczajnie nie chcę się leczyć! ;-) Poza tym uważam, że łączenie różnych technik może dać ciekawe efekty.

Do bransoletek nie zrobiłam jeszcze kolczyków, ale powstaną w najbliższym czasie. Muszę przyznać, że na ręce wyglądają bardzo subtelnie i delikatnie. Ah... w najbliższym czasie pochwale się także moją osobistą wymianką z Asią, która robi piękną biżuterię z koralików. Jej bransoletki często gościły u mnie na ręce w ostatnim czasie;)

8 komentarzy:

 1. Niezwykle delikatne bransoletki :) Piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bliższa jest mi ta druga bransoletka.Ujmuje swoją subtelnością. ; o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Połączenia kolorów bardzo romantyczne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne bransoletki, takie delikatne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, zgadzam siez Twoją i innych opinią, bransoletki są delikatne i piękne, a kolory romantyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne!
  Dziekuje za odwiedziny :)
  XoXo
  Patinka

  OdpowiedzUsuń