niedziela, 5 stycznia 2014

Pierwszy wpis w 2014

Z okazji, że 2013 rok przeszedł już do historii chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, uśmiechu, mnóstwa miłości, ciepła, umiejętności czerpania  radości z rzeczy mało istotnych, mniej pośpiechu każdego dnia i dużo pomysłów - bo to bardzo istotne;) Mam nadzieję, że NOWY zaczął się u Was spokojnie/radośnie/bez stresów. Nas niestety zaskoczył bardzo negatywnie....Sytuacja została jednak wczoraj opanowana i mogliśmy wszyscy odetchnąć z ulgą. Teraz jeszcze tylko do 13 stycznia.... a później będzie już tylko lepiej. Nie wiem czy macie jakieś postanowienia noworoczne - jeśli tak, to życzę Wam, żeby się wszystkie spełniły lub chociaż w połowie. Ja chyba nie należę do osób, które wyznaczają sobie jakieś konkretne założenia, raczej cele długoterminowe, które mogą się nie doczekać realizacji w ciągu jednego roku. Zresztą, granica czasowa też jest u mnie płynna - jeden miesiąc w jedną, czy w drugą stronę nie robi istotnej różnicy; ważne, że jest konkretnie obrany cel do którego staram się dążyć (choć czasem nie jest łatwo, dlatego dobrze, że jest obok taki jeden ktoś z drugim ktosiem, który sprawia, że się chce, że jest warto, że będzie dobrze).
Ostatnio zrobiłam się pracowita jak mrówka; siedząc nocami próbuję różnych technik, między innymi sutaszu (ale moje wypociny pokażę Wam innym razem). Dziś skromnie - spinka do włosów i kolczyki z modeliny.
4 komentarze:

  1. Słodkie te biedroneczki :) A spinka prezentuje się rewelacyjnie - cytrynka i kosteczki, no po prostu fantazja! :) cudowne detale w eleganckiej całości nadają spince wyjątkowego charakteru :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Spinka jest cudowna! I ta serweteczka malutka! :D Szyk i elegancja :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Spinka jest przepiękna! Biedroneczki też sa przesłodkie.

    OdpowiedzUsuń