niedziela, 8 grudnia 2013

Wymianka kalendarzowa


Och, ostatnio działo się... ale do rzeczy - ostatnio brałam udział w mojej pierwszej wymiance organizowanej przez Kasię z bloga www.anielskietchnienie.blogspot.com, no i 6 grudnia miałyśmy zamieścić zdjęcia naszych podarków. Moją parą została Paula (nawet imiona mamy podobne;-)))) z bloga http://paabpodlemoorem.blogspot.com/. Jednak z uwagi na fakt, że przez kilka ostatnich dni było u mnie trochę szpitalnie dopiero dziś zamieszczam zdjęcia. Bardzo, ale to bardzo dziękuję Pauli, która oprócz kalendarza obdarowała mnie kopertówką wykonaną z filcu i słodkościami (których zdjęcia już nie zrobiłam, gdyż zwyczajnie wylądowały u nas w brzuszku). Mam nadzieję, że moja para wymiankowa choć w połowie jest tak zadowolona jak ja;-) Po mojej pierwszej zabawie tego typu mogę stwierdzić, iż jest to naprawdę fajna sprawa! Płynie z tego wiele pozytywnej energii, ciepłych emocji, oczekiwania... Już cieszę się jak dziecko na samą myśl o kolejnej, misiowej wymiance w której biorę udział;)

Kalendarz...

I kopertówka z filcu;)
"Przydaśki"

A teraz kolej na mnie;) Oprócz kalendarza wysłałam dwie słodkie broszki, dwie pary kolczyków, pierścionek, sznurkową niebieską bransoletkę  z filiżanką herbaty i cytrynką, słodkości i oczywiście całą garść "przydaśków". Niektórym rzeczom niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia ze wzglądu na pośpiech przed pakowaniem się, stres i złośliwość mojej karty do aparatu...
Jeszcze raz dziękuję Pauli za uroczą paczuszkę;)

4 komentarze:

 1. Bardzo dziękuję Ci za wspólną zabawę. Wymiankowe prezenty są cudowne! A Twoje łapki lepią cuda...mam nadzieję, ze dasz się kiedyś namówić na prywatną wymiankę... ;o)
  Mam nadzieję, ze zdrówko już lepsze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z lekkim opóźnieniem, bo czasu brak, ale Paulinko, to ja Ci ogromnie dziękuję :) prezenty są świetne, sama nie wiem co nosić najpierw, bo razem to stanowiłoby u mnie w pracy widok niecodzienny :D Przepraszam Cię za kiepskie zdjęcie, ale aparat mi nawalił i to było najlepsze jakie wyszło :/
  Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i wymianka będzie Ci służyć ;)
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciesze sie, na pewno wezmę jeszcze udział w wymiance organizowanej prze Ciebie;) A co co prywatnej wymiany - jak najbardziej jestem na tak;)

  OdpowiedzUsuń