środa, 11 listopada 2015

Odkrywanie na nowo

Hej! Dziś mam do pokazania tacę, którą zrobiłam do swojego nowego domu metodą decoupage. Na nowo odkrywam tę technikę i stwierdzam, że sporo muszę się jeszcze nauczyć;-) Bardzo pomocne są filmy zamieszczane na You Tube, bo sama literatura to dla mnie nie wszystko. Listopad bardzo pracowity (mój mąż śmieje się, że wielką szkodą jest fakt, że doba nie jest dłuższa o jakieś 12 godzin....). Ostatnio pisałam, że naszym marzeniem jest przeprowadzka na święta Bożego Narodzenia... Teraz wiemy już, że to nierealne. Nastawiamy się, że dopiero święta Wielkanocne spędzimy na swoim. Generalnie dużo się u nas dzieje, miliony załatwianych spraw, miliony telefonów... I chociaż często ciężko i jesteśmy już zmęczeni, to cały czas idziemy ;-) Powoli, bo czasem szybciej się zwyczajnie nie da, ale jesteśmy uparci...i wytrwali;) I tym pozytywnym akcentem kończę;) Do następnego! P.S. Dzięki za Wasze odwiedziny i komentarze - są dla mnie motywacją do dalszej pracy!4 komentarze:

 1. Taca trochę w stylu pin up - uwielbiam! <3

  Dobrze, że idziecie do przodu, nie ważne, czy wolno czy szybko- byle do przodu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokładnie w takim stylu;-) Także go uwielbiam! ;-)

   Usuń
 2. Proszę, proszę.. :-) Ciekawa jestem, co będziesz na tej tacy serwować :-) Też kiedyś lubiłam decoupage, potem zdradziłam go dla szydełka, a teraz w wolnych chwilach robię.. księgowość ;-) Liczę na to, że to się kiedyś zmieni. Trzymam kciuki za ciut dłuższą dobę i życzę przeprowadzki na święta. Bo człowiek zawsze przeprowadza się na święta, tylko nigdy nie jest w stanie określić, czy to będzie Wielkanoc, czy Boże Narodzenie ;-) Uściski! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie będę na niej serwować kawkę zbożową z mlekiem, którą uwielbiamy z mężem i pyszne, własnoręcznie zrobione wypieki;-) No, może aromatyczną, gorącą herbatę;) Także pozdrawiam!

   Usuń