piątek, 2 stycznia 2015

Mamy nowy 2015...

Witajcie w Nowym Roku! Dziś będzie bez zdjęć;) Tak dla odmiany. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowia, dużo uśmiechu, ciekawych doświadczeń, wielu wyzwań, kreatywności i wiary w to, że każdy bez względu na ograniczenia może spełniać swoje marzenia. Ja osobiście bardzo cieszę się, że rok 2014 przeszedł do historii, bo był dla mnie dość ciężki. Z drugiej strony jednak jestem wdzięczna za to, że mogłam doświadczyć tego, co się działo, choć w większości nie były to miłe momenty. Jednak to te trudne chwile okazały się dla mnie drogowskazem. Wcześniej w moim życiu panował chaos, sama nie wiedziałam w którą stronę iść.  A jeżeli nie wiesz gdzie chcesz dojść to tak naprawdę nigdzie nie dojdziesz.... Dziś patrzę w przyszłość z uśmiechem, wiem która ścieżka jest tą właściwą...wiem kim chce być, co chce w życiu robić (niektóre pomysły sama przyznaję są dość szalone). Moje motto to "Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym". I taka właśnie jest prawda. Można przeżyć swoje życie tocząc się bez celu, bez pasji... Polegać na tym, że inni mówią ci jak masz żyć, co jest modne a co nie. Jak masz wychowywać swoje dziecko, co oglądać z kim się spotykać. Jasne, to wszystko jest ważne, ale nie dajmy się zwariować! Pieprzyć to! Życie jest naprawdę piękne i w zasadzie proste;) Mam nadzieję, że w sierpniu tego roku uda mi się zorganizować kurs skakania ze spadochronu, bo czaję się na niego od roku;)

4 komentarze:

 1. Życzę Ci w takim razie z całego serca, byś latem skakała ze spadochronem :-) Mądrze napisałaś, nie warto się oglądać na innych.. i tak to już jest, że to te trudne doświadczenia pokazują nam, w którą stronę podążać. Życzę zatem dużo wytrwałości, fantastycznych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji. O brak odwagi Cię nie posądzam, to już raczej masz :-) Wszystkiego dobrego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam po przerwie i również życzę Ci wszystkiego najlepszego, samych pozytywnych zmian, zrealizowania planów i wytrwania w powziętych decyzjach!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że nowy będzie dobry;) Czuję to w kościach! I Wam życzę tego samego;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama prawda! Często trzeba przeżyć cięższe chwile, żeby potem przyszły lepsze. Trzeba łapać doświadczenie - złe sytuacje pozwolą później uniknąć następnych ;)
  Życzę Ci, aby udało Ci się zorganizować ten skok ze spadochronem :) ja myślałąm o bungee, ale chyba bym się nie odważyła ;)

  OdpowiedzUsuń