niedziela, 9 lutego 2014

Sowia wymianka

Ok, trochę spóźniony wpis (na szczęście paczuszki doszły na czas) dotyczący sowiej wymianki organizowanej przez Anielskie Tchnienie. Moją parą wymiankową została Monika prowadząca bloga Twórczość moich rąk i bardzo się cieszę, że mogłam ją poznać troszkę bliżej;-) Z tego co wiem, obie miałyśmy sporo frajdy z zabawy, zresztą nasze córeczki także...

To co Monika przygotowała dla mnie i mojej Basi. Różowy misio, ptaszki, notes, zakładka do książki, brelok z sówką, gumeczki do włosów i broszka w kształcie kota (nie ma jej na zdjęciu, bo moja maluda nie miała zamiaru jej oddać;) Herbatki zresztą też już nie ma;)

Drobiazgi, które poleciały do Moniki i jej córeczki Michalinki: bransoletka z sową, zakładka do książki, herbata i inne drobiazgi (nie wszystkie znajdują się na zdjęciu - czasu jak zawsze za mało...).

5 komentarzy:

 1. Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję !! Same cudowności dla nas przygotowałaś !! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także! Bardzo, bardzo się cieszę, że trafiłam na Twoją twórczość;) I tak jak pisałam - na pewno się odezwę;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wymianki:) śliczne sówki dostałaś:)
  Dziękuję Ci za odwiedziny, co rusz podglądam i Ciebie, tylko zawsze zabraknie mi czasu na komentarz:( Widzę, że podobnie jak ja wzięłaś się za koraliki, bo tak to tylko modelina i modelina... ile można:) jakaś odmiana jest potrzebna czasem! Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudeńka! Przesłodkie są te sówki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna wymianka, śliczne sówki dostałaś :)
  a drobiazgi od Ciebie też przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń